Internet i Hotspot

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu kompletnych rozwiązań sieciowych oraz sprzętu potrzebnego do budowy i rozbudowy infrastruktury sieciowej.

Jesteśmy w stanie zbudować lub rozbudować sieć tak by uruchomić dostęp do Internetu ze stanowisk komputerowych używanych w firmie oraz użytkownikom publicznym (np. klientom hotelu)  korzystającym z własnych urządzeń (notebooki, palmtopy itp.) przez sieć kablową (np. w pokojach) lub bezprzewodową  w całym obiekcie lub w jego wydzielonych obszarach.

Dysponujemy doskonałym, sprawdzonym i tanim sprzętem sieciowym, w tym routery i bramki dostępowe dla systemów typu Hotspot (płatnych i bezpłatnych). Architektura sieciowa stosowana przez nas gwarantuje bezpieczeństwo dla wewnętrznej sieci prywatnej (dla firmowych stanowisk pracy) i dla sieci publicznej dostępnej dla klientów firmy.

Jesteśmy też w stanie zbudować system monitoringu video pracujący w oparciu o sieć kablową lub bezprzewodową dający takie możliwości jak chroniony dostęp / dozór przez Internet, archiwum na 10 dni i więcej itp.